השמנת יתר

אחד הדברים הראשונים שלמדתי במסגרת ההתמחות בטיפול בהשמנת יתר שהוא חשוב ביותר להבנה וטיפול בנושא, היה שבעיות משקל/השמנת יתר, הוא מצב הטרוגני ביותר. אנשים סובלים מעודף משקל מכל מיני סיבות, ואפילו כאשר 2 אנשים נמצאים באותו מצב בדיוק של עודף משקל, יכולים  להיות הבדלים עצומים בין אדם אחד לשני. ההבדלים מתבטאים במיקום מסת השומנים ויותר חשוב איך השומן אכן משפיע עליהם – במונחים של מטבוליזם, סיכונים קרדיווסקולריים (לב וכלי דם), חוסר איזון הורמונלי ואף סיכונים לחלות בסרטן.

הבדל חשוב נוסף הוא שיש גם צורות שונות ורבות מאוד ביכולת של אנשים לעלות במשקל ולכן, כלל לא מפתיעה העובדה שאנשים גם מגיבים בצורה שונה מאוד לטיפולים שונים.

לכן הגורם החשוב ביותר בדרך להצלחת השליטה במשקל ושמירה על משקל בריא הוא, הערכה של שורש הסיבות לעלייה במשקל על ידי הסתכלות על הגנטיקה, העבר הרפואי והנפשי של המטופל:

ה'למה' חשוב יותר מה'מה' בדרך להשגת המטרה במשקל רצוי.

במרפאה לבריאות הורמונלית  תתבצע הערכה מלאה ל'למה'  שכוללת בדיקת ההסטוריה של בעיות המשקל והגורמים שלה, הרקע הגנטי והנתונים הרפואיים והשפעת אורח החיים של כל מטופל על מנת להגיע לאבחון נכון שהינו המפתח להצלחת התהליך. לפי זה תורכב תוכנית טיפול ייחודית מותאמת  לכל אחת שתתרכז  בהשגת שליטה על המשקל שהמטרה הסופית היא בריאות מכנית, מטבולית, מנטלית ומשקל תקין. יחס אישי ותומך עם הקשבה מלאה ורגישות לצרכי המטופלת יינתן על מנת לסייע בהתמודדות זו.

טיפול מוצלח בהשמנת יתר כולל גם התערבות רב תחומית של אנשי מקצוע נוספים כגון מומחים לתזונה קלינית/פונקציונלית אליהם יופנה המטופל במרפאתנו לפי אבחון הבעיה והטיפול הנדרש.

צרי קשר עכשיו כדי להחזיר את הבריאות לחיים שלך.

מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

לקביעת פגישה

המרפאה לבריאות הורמונלית –
שר"פ פלוס
מוטה גור 4, פתח תקווה
מגדל קניון אבנת (הקניון הגדול),
קומה 9.
2022NCMP_Logo

ד"ר מירי בן-עמי

MD, BSc(Hons), NCMP
רופאה מומחית לטיפול בבעיות גיל המעבר, בלוטת התריס והשמנת יתר

ד"ר מירי בן-עמי מטפלת במרפאתה בהפרעות הורמונליות שונות לרבות בעיות בתפקוד בלוטת התריס, תסמיני גיל המעבר והשמנת יתר בנשים צעירות ובנשים לפני, תוך כדי ואחרי גיל המעבר. בשיטות הטיפול שלה מביאה ד"ר בן-עמי לידי ביטוי את ניסיונה הרב והבנתה העמוקה בחשיבות אבחון וטיפול אינטגראטיבי המותאם אישית לכל מטופלת והמשלב בין שיטות טיפול קונבנציונאליות וטבעיות העדכניות והמובילות ביותר.

במה אנו מטפלים?

תופעות גיל המעבר וקדם גיל המעבר

הפרעות בבלוטת התריס

השמנת יתר

כשל שחלתי מוקדם

ירידה בצפיפות העצם ואוסטאופורוזיס

פוריות אחרי גיל 35

בעיות בתפקוד המיני בגיל המעבר

דכדוך ודיכאון לאחר לידה

צרי קשר עכשיו כדי להחזיר את הבריאות לחיים שלך.

מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

תודה על פנייתך

ניצור איתך קשר בהקדם.

דילוג לתוכן