בעיות בתפקוד המיני בגיל המעבר

שיחה עם הרופא על בעיות בתפקוד מיני סביב גיל המעבר, יכולה להיות מביכה עבור נשים רבות. יחד עם זאת בעיות אלו שכיחות וניתנות לטיפול בהצלחה רבה ולכן זה לא דבר שצריך לסבול בשקט. חיי מין בריאים ומספקים הם חלק חשוב כחלק מחיים בריאים ומאושרים.

גיל המעבר הוא תורם עיקרי לשינויים בתפקוד מיני כתוצאה מהירידה בייצור ההורמונים, אולם גורמים פסיכולוגיים, חברתיים, בין-אישיים וביולוגיים גם כן תורמים להפרעות מיניות באמצע החיים.

נתונים אפידמיולוגיים מדאיגים ומצביעים על כך שבין 30% ל -50% מהנשים סביב גיל המעבר חווים פגיעה בתפקוד המיני עם היבט אחד או יותר כגון ירידה בתשוקה מינית ו/או כאב בזמן קיום יחסים בין היתר.

במרפאה אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם המטופלים על מנת להעריך ולאבחן את הסיבות לבעיות בתפקוד המיני אצל נשים, ולפתח תוכניות טיפול פרטניות הכוללות:

  • התאמת התרופות הנוספות הנלקחות ע"י המטופלת (לדוגמא לחלק מהתרופות ממשפחת נוגדי הדיכאון יש השפעה שלילית על התפקוד המיני ויש אפשרות להחליפם לתרופות עם יעילות דומה ללא ההשפעה השלילית על החשק המיני)
  • טיפול מותאם אישית בבעיות ברקע המשפיעות לרעה על התפקוד המיני כגון שינויים/הפרעות הורמונליות, כמו גם בעיות חרדה או דיכאון.
  • המלצות אישיות לשיפור באורח החיים לפי הצורך.
  • הפנייה לייעוץ (פסיכולוגי/CBT) לפי הצורך.

צרי קשר עכשיו כדי להחזיר את הבריאות לחיים שלך.

מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

לקביעת פגישה

המרפאה לבריאות הורמונלית –
שר"פ פלוס
מוטה גור 4, פתח תקווה
מגדל קניון אבנת (הקניון הגדול),
קומה 9.
2022NCMP_Logo

ד"ר מירי בן-עמי

MD, BSc(Hons), NCMP
רופאה מומחית לטיפול בבעיות גיל המעבר, בלוטת התריס והשמנת יתר

ד"ר מירי בן-עמי מטפלת במרפאתה בהפרעות הורמונליות שונות לרבות בעיות בתפקוד בלוטת התריס, תסמיני גיל המעבר והשמנת יתר בנשים צעירות ובנשים לפני, תוך כדי ואחרי גיל המעבר. בשיטות הטיפול שלה מביאה ד"ר בן-עמי לידי ביטוי את ניסיונה הרב והבנתה העמוקה בחשיבות אבחון וטיפול אינטגראטיבי המותאם אישית לכל מטופלת והמשלב בין שיטות טיפול קונבנציונאליות וטבעיות העדכניות והמובילות ביותר.

במה אנו מטפלים?

תופעות גיל המעבר וקדם גיל המעבר

הפרעות בבלוטת התריס

השמנת יתר

כשל שחלתי מוקדם

ירידה בצפיפות העצם ואוסטאופורוזיס

פוריות אחרי גיל 35

בעיות בתפקוד המיני בגיל המעבר

דכדוך ודיכאון לאחר לידה

צרי קשר עכשיו כדי להחזיר את הבריאות לחיים שלך.

מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

תודה על פנייתך

ניצור איתך קשר בהקדם.

דילוג לתוכן