תהליך הטיפול

אנו ממליצים להגיע לייעוץ הראשוני עם בדיקות דם אחרונות אפילו אם בוצעו לפני זמן ולהביא בדיקות רפואיות או מסמכים רפואיים נוספים אם יש. בנוסף, נא להביא את רשימת התרופות והתוספים עם המינונים שלהם אם הינך נוטלת.

פגישת ייעוץ, אבחון וטיפול מותאם אישית

במהלך התייעצות זו, נדון בתסמינים שאת חשה והשפעתם על החיים שלך. אנו נבצע הערכה מקיפה של מצבך הרפואי ואורח חייך כפי שהוא משפיע על הבריאות שלך, כולל סקירה של ההסטוריה הרפואית המלאה שלך. לפי נתונים ראשוניים אלו נבצע אבחון ונתחיל טיפול ראשוני מותאם אישית. הטיפול עשוי לכלול הורמונים ממקור טבעי/זהים ביולוגית, תוספים או תרופות אחרות בהתאם לצורך האישי של כל מטופלת. לפי צורך תתואם פגישה עם התזונאית הקלינית של המרפאה לדון בהשפעות אורח חיים רלוונטיות ושינויים מומלצים לאיזון הורמונלי אופטימלי.
אם רלוונטי לפי המצב הרפואי שלך, תנתן הפניה לתזונאית של המרפאה להשלים את הטיפול בהנחיה ותמיכה לתזונה מותאמת אישית לפי אבחנה ולפי העדפות.

פגישת מעקב

פגישת מעקב זו תתקיים לאחר כ 4-12 שבועות לפי הצורך הייחודי של כל אחת. תקופה זו, תתן לך אפשרות לבחון את יעילות הטיפול. בפגישה נבדוק את השינויים/שיפור בתסמינים ובמדדים הרפואיים ונבצע התאמות לתכנית הטיפולית לפי התגובה האישית של כל אחת לטיפול על מנת למקסם את יעילותו ואת בריאותך ואת הרגשתך.

פגישות מעקב נוספות

אלה יתקיימו במרווחים של כ 6-12 חודשים שבהם נסקור את ההתקדמות שלך ונערוך שינויים ועדכונים כלשהם, לפי הצורך. הסיבה לפגישות מעקב היא לפקח על ההתקדמות שלך, אופן ההתאמה שלך לטיפול האישי, לספק את האיכות הטובה ביותר של טיפול רפואי וליישם אמצעים מונעים עבור גורמי הסיכון המתעוררים עם התקדמות הגיל.
אנו ממליצים על מינימום של בדיקות ומבקשים לערוך בדיקות, רק אם יש סיבות קליניות טובות לעשות זאת.

במה אנו מטפלים?

תופעות גיל המעבר וקדם גיל המעבר

הפרעות בבלוטת התריס

השמנת יתר

כשל שחלתי מוקדם

ירידה בצפיפות העצם ואוסטאופורוזיס

פוריות אחרי גיל 35

בעיות בתפקוד המיני בגיל המעבר

דכדוך ודיכאון לאחר לידה

צרי קשר עכשיו כדי להחזיר את הבריאות לחיים שלך.

מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

תודה על פנייתך

ניצור איתך קשר בהקדם.

דילוג לתוכן