מטופלות ממליצות

שלום רב,
רוצה ליידע את הרופאה , המלאך, שהבלוטה התאזנה מזה 15 שנים שלא הייתה מאוזנת . תודה רבה!!

א. מ.

הגעתי לדר בן עמי לאחר שנה של סבל, שנה בה עברתי בין רופאי משפחה ונשים שלא ממש ידעו לתת פיתרונות (מישהו צריך לספר לרופא משפחה שתרופה פסיכיאטרית היא לא טיפול לגיל המעבר).
דר בן עמי ידעה מיד לאבחן את מצבי, הגדירה טיפול מותאם ותוך כשבוע-שבועיים חזרתי לישון, הכאבים בידים הפסיקו וגלי החום נעלמו. תודה רבה!

ג. ח.

אני מטופלת אצל ד"ר מירי בן עמי כבר שנתיים. הגעתי עם המון חששות עקב קפיצה מהירה שלי לתוך גיל המעבר (גיל 40) ללא הכנה מראש פתאום אני שם. הגעתי לרופאה מאירת פנים. שמטפלת בצורה אישית שמתאימה לי( ולא כמו בקופת חולים שם הרגשתי כמו סרט נע של טיפולים שווים לכל סוגי המטופלים. ) הטיפול עזר כמו קסם. הרופאה קשובה לכל שאלה ותמיד עונה במקצועיות ואנושיות.

י. ח., פתח-תקווה

ד״ר מירי בן עמי היא פשוט מחוללת קסמים. הגעתי אליה לאחר אכזבות רבות – הן מהרפואה הקונבנציונאלית והן מהרפואה האלטרנטיבית – כשסבלתי מתופעות קשות של גיל המעבר.
יש לה ידע נרחב והבנה מופלאה לשלב הורמונים טבעיים ותוספי מזון שאינם גורמים לתופעות לוואי, ולהתאים טיפול פרטני לכל בעיה ביחס חם ואישי ובבמעקב איכפתי יוצא מן הכלל הנושא תוצאות מדהימות.
היא הרבה מעבר לרופאה, בכך שמביאה את הגוף לאיזון מקסימלי ובריא.
מאז שהתחלתי בטיפול המותאם, מרגישה מעולה ואין צורך ברופאים יותר.
בעקבותיי באו אליה עוד בני משפחה שלי וחברים עם שלל בעיות (משקל, חולשה, שינה, ועוד) וכולם מודים לי.
ממליצה בחום!

ר.ש., נתניה

הגעתי לד"ר בן עמי באפיסת כוחות. לא היו לי אנרגיות להניע את עצמי ופיזור דעת הקשה עלי לנהל את עצמי בצורה מיטבית בעבודה ובחיי האישיים. תוצאות בדיקות הדם לא היו מזהירות…והתגלגלתי בין רופאים מבלי שמצאתי מענה מדוייק עבורי.
ד"ר בן עמי מאירת הפנים והקשובה עשתה סדר בדברים, יצרה תיעדוף טיפולי לבעיות שהצגתי בפניה והבטיחה שהתהליך יקח זמן אבל לאט לאט ארגיש יותר טוב. וכך בדיוק היה!
לאחר חודשיים הרגשתי שיפור מסויים, ולאחר חודשיים נוספים חזרו אלי כוחות שכבר לא זכרתי שקיימים בי.
היום, כעשרה חודשים מתחילת הטיפול, אני מרגישה חיונית ובדיקות הדם שלי מצויינות.
ממליצה בחום על הרופאה הנדירה הזו!

נ.י., ירושלים

אני מטופלת של ד"ר בן עמי למעלה משנה, הגעתי אליה עם כל תסמיני גיל המעבר, מצבי רוח, שינה גרועה, עייפות, אוסטרופרוזיס מתקדם.

היום צפיפות העצם השתפרה פלאים אני מרגישה מצוין מלאת חיים,ישנה רצוף בלילות, הודות לטיפול של ד"ר בן עמי

מיקי שורצבלט, מודיעין

ממליצה בחום על דר מירי בן עמי לטיפול וליווי הורמונלי לנשים.
רופאה מקצועית מאוד, מיומנת ומנוסה.
מעודכנת on line בידע רפואי ותרופתי מקיף.
אמפתית וקשובה, אשר מספקת למטופלת מענה רפואי ככל שניתן , ומענה גם לאחר הפגישה בכל נושא שעולה בעקבות הטיפול.
באופן אישי הייתי כל כך מרוצה מחוויית הטיפול בכללותה בתופעות גיל המעבר מהן סבלתי,
שהמלצתי גם לבנות משפחתי הקרובות ביותר-מבוגרות וצעירות- לפנות לדר מירי בן-עמי.

ט.א. דרום

ד"ר בן עמי בעלת קסם נעימה מסבירה בפרוטרוט. מהפעמים שביקרתי אצלה גיליתי רופאה בעלת ידע רב בתחומה ואפילו חדשנית ומובילה בידע שלה

ת.ש., יישובי העוטף

ממליצה מאד על ד"ר בן-עמי לכל אשה וגם שולחת אליה את משפחתי וחברותיי.
מאד מרוצה מהיחס והמקצועיות של ד"ר בן-עמי.
שווה ומומלץ לכל אישה לפנות אליה.
לא לחכות להופעת בעיות, אלא לבוא ולהבין את סוד החיים הטובים.

ט.א., בית שמש

כל כך שמחה שהגעתי לדוקטור מירי בן-עמי, אישה בת גילי שמבינה לחלוטין מה אני עוברת בטרום גיל המעבר, עשתה לי בדיקות רציניות ודקדקניות שאף רופא אחר לפניה לא עשה והתאימה לי טיפול אישי.
בקיצור רופאה מקצועית ומקסימה, הגעתי למקום הנכון.

רותי בן דוד, תל אביב

רוצה להגיד תודה רבה לד"ר בן-עמי שמצילה נשים בשלב מאתגר בחיינו שלצערי לא כל רופא מומחה בתחום מבין ויודע לטפל בבעיות אלו. סוג של מלאך.

ב. ט., חיפה

ד"ר בן-עמי ממש מדהימה! מודה לך שנכנסת לחיי.

ס.ש., תל אביב

This is a quick message for Dr. Ben Ami,
I can’t thank you enough! I am finally starting to feel normal again. I honestly have no words as to how appreciative I am that you were able to see me right away and knew that you will do whatever it takes to help me. It’s been almost 6 months since Aliyah and only NOW am I starting to feel like me again. Wishing you only the best that life has to offer. Once again, Thank you! 💝

L.R.

ד״ר מירי בן עמי היקרה והאהובה,
אני רוצה שתדעי שמבחינתי את וונדר וומן במלוא מובן המילה ובתי ואני אוהבות אותך ומעריכות אותך מאד. את לא רק רופאה מדהימה שנותנת מרפא למטופליך ועושה את זה בכישרון רב, את גם מקור להעצמה וכל מפגש איתך ממלא את ליבי בכוח ובתקווה. לכן אני רוצה שתדעי שאני בטוחה שאת תוכלי לעבור את זה כמו שאת יודעת, עם העוצמות המיוחדות שלך. שולחת לך אהבה וחיבוקים מכל עבר שיעצימו עוד את האור שיש בך. מחכה לפגישת מעקב שאוכל לתת לך חיבוק אמיתי כשתהיי אחרי הכל.
אוהבת אותך יקרה שאת ושתהיי תמיד בריאה ומאושרת בלי סוף ❤️❤️❤️❤️
שלך

ר

I suffered terribly for 10 years after surgically induced menopause at age 40 to preventitively reduce my cancer risk due to the BRCA2 gene. Having been a joyful and energetic person, I found myself drowning in unfamiliar anxiety attacks, sleepless nights, fatigue and generally not feeling like myself anymore. Until I found Dr Ben Ami I was waved away by gynecologists, sent to therapy by my GP and told that full HRT was not appropriate for me due to my cancer risk, despite my surgery and that the low dose synthetic medication I was given would protect my heart and bones. My doctors did not have the specialist, current knowledge or know how to recognise that I was suffering terribly and needed hormones and could not only take them safely but needed them to stay healthy. I am so grateful to have found Dr Ben Ami, to be able to feel as good as I used to pre surgery and know that my health is being cared for correctly and effectively. I hope any woman in my position will be lucky enough to be in her care and be referred to her immediately.

G.S.M.

ברצוני לשתף את המקרה האישי שלי, לפני כשלוש שנים, חוויתי לראשונה בחיי חוסר שינה של חודש ימים, הייתי אצל רופא משפחה וגם פניתי לרופאים המומחים לשינה. הייתי אצל רופאים קונבנציונליים ואלטרנטיביים ואף אחד לא הזכיר שמדובר בבעיה שקשורה לגיל המעבר, טענו שזוהי מחלת הסטרס של המאה העשרים ואחד, כמובן התלבש על הקושי גם בושה וכאב וחוסר שליטה. נתנו לי כדור שינה שלאחר חצי שנה הפסיק לתת את המענה בלילה, והתווספו תופעות לוואי קשות. גיסתי היקרה שיתפה אותי ששמעה שיש רופאה, ד״ר בן-עמי שמומחית לגיל המעבר. לאחר שנה של סבל, הגעתי עם עיניים כבויות, חוסר תאבון, עצב עמוק וערפול במוח. נכנסנו לחדר ומעבר לשולחן יושבת פייה או קוסמת. זוהי רופאה קונבנציונלית שלראשונה קוראת לתופעה בשמה, קדם גיל המעבר, עם חיוך מרגיע ומלא ביטחון והכי חשוב ההסבר הפשוט והברור שזה תהליך מאוד טבעי שנשים עוברות, ובסיום, ההסבר שמאוד חיבר אותי ונתן לי תקווה אמיתית, איזה כדורים יחזקו אותי ויתנו מענה לכל התופעות שאני חווה וגם ישמרו עליי בטווח הארוך. במקביל לטיפול החדש שקיבלתי, הצלחתי לרדת במינון של כדור השינה. כעבור זמן, עם הטיפול יחד עם תמיכה של הרופאה, אני ישנה טוב, קיבלתי שליטה חזרה לחיי, חזרתי להיות אנרגטית ושמחה כמו פעם. ברצוני לעזור לאותם נשים שעדיין לא יודעות שיש מענה בעזרתה של ד"ר מירי המבורכת. אני כבר מעל שנתיים מטופלת במסירות בהקשבה, במתן טיפול נכון. בזכותה חזרתי להתאמן, לרוץ מרתון, לעשות אימוני כח. כל יום אני מודה על המפגש וההזדמנות שניתנה לי.

ח.ש. חדרה

Suffering 20 years, of gynecologists and endocrinologists in my HMO, from severe hot flashes, I found Dr. Ben-Ami a year ago and in that year have had more relief than I have had in the past 20 years.

Lesley Aviva Woodfin, Ma'alot-Tarshicha

פניתי לד"ר מירי בן-עמי בגיל 46 לערך, בעקבות תופעה של הזעות בלילה ברמה גבוהה מאוד עד כדי שנזקקתי להחליף בגדים ומצעים….
דר בן עמי טיפלה בי בצורה יסודית ומקיפה ורק לאחר בירור מקיף שביצעה ובדיקות רלוונטיות בנתה לי תוכנית טיפול מסודרת עם מעקב צמוד והצליחה למגר את התופעה.
דר בן עמי ממשיכה לעקוב ולטפל, להיות קשובה לכל שינוי אצלי ולהתאים את הטיפול .
דר בן עמי מקצועית מסורה קשובה ומאוד יסודית .
היא החזירה לחיי את איכות החיים .
ואני מחכה בקוצר רוח לפגישות איתה.
ממליצה בחום!!!!

י.ז., מרכז

הגעתי אל ד"ר בן-עמי אחרי תקופה של מספר חודשים בה סבלתי מתופעות קשות של גיל המעבר. ניסיתי מספר רופאים לפני כן, היה לי חשוב לקבל טיפול עם הורמונים טבעיים ולא סינטטיים.
חיפשתי רופאה, אישה. מישהי שתוכל להבין אותי טוב יותר ולסייע לי.
מצאתי רופאה מקסימה, סבלנית, מקשיבה ובעלת גישה פתוחה, רחבה ומתקדמת.
ד"ר בן-עמי נתנה ונותנת לי טיפול מסור שבעקבותיו מצבי השתפר מאוד . בין השאר אני ישנה סוף סוף בלילות ואיכות חיי עלתה לאין שיעור.
המלצתי עליה להרבה נשים מאז וממליצה גם לכן.

ט.ז., הרצליה

Dr. Miri Ben-Ami is an excellent and caring doctor. Although I live in New York and we have Zoom meetings, I felt more heard and understood than ever before, and I myself finally understood what was happening with my health and that these problems are easily resolvable. Thank you Doctor Ben-Ami for being the best doctor ever. I feel myself again.

Jennifer Morris, New York

לפני כשנה, הגעתי לד"ר בן עמי,
בהמלצה חמה של רופאת המשפחה המופלאה שלי.
הגעתי במצב של כאוס בריאותי ונפשי, שנמשך כ10 שנים..אחרי אינספור רופאים
פרטיים, בדיקות אינסופיות יקרות ובדיעבד חלקן מאד מיותרות..ובעיקר הגעתי שבורה וכאובה עם יאוש תהומי ..
במפגש עם ד"ר בן עמי,
פגשתי לראשונה מזה שנים
באמפטיה ,הקשבה אמיתית..
סובלנות, בלי שיפוטיות, ועם שאלות מקצועיות מעמיקות שחלקן.. נשאלו בפעם הראשונה..למרות 10 שנות סבל וביקורי רופאים רבים.
לסיכום זכיתי למשפטי עידוד
אמינים,הסבר אפשרי למצבי, וכוון הטיפול,
לראשונה בגובה העינים,
עם חום אנושי ומקצועי שלא האמנתי בכלל שקיים.
שנה אחרי..אני כותבת מילים אלה, בתקווה שיגיעו לידיעת כל מי שסובלת בגיל המעבר..לפניו..אחריו..בלי לדעת למי לפנות..
או שאפשר להיעזר ולזכות באיכות חיים חדשה..רק צריך להכיר את ד"ר בן עמי.
בשנה שחלפה, זכיתי לליווי אישי שהיה מעבר לציפיות,
אובחנתי כראוי לעומק,
טופלתי ומטופלת בכל מה שנדרש, וזכיתי לחיים חדשים.
רזיתי בבריאות ובטוב בצורה מאד משמעותית, ההזעות פסקו אחרי שנים..בכל המדדים חל שיפור לגמרי..ואני זוכה להיות הסבתא לשני נכדיי כמו שרק חלמתי ולא ידעתי אם יתגשם..אני סבתא קלילה..משחקת וקופצת איתם..נהנית להצטלם עם כולם ומרגישה שחזרתי לחיים..
ד"ר בן-עמי היא זכות אנושית ומקצועית להכיר ולהסתייע בה.
מאחלת לכן נשים יקרות..
לא להאריך סבל והתלבטות..יש מענה..

ואני מרגישה זכות ואחריות
לשתף אתכן..שאפשר אחרת וטוב יותר..
ד"ר בן-עמי היא הכתובת,
ובבקשה תהיינה חברות לכולן, והעברנה את ההמלצה החמה הזו הלאה.

ל.ב., תל אביב

הגעתי לד"ר בן עמי בגין תת פעילות של בלוטת התריס. אחרי טיפולים רבים שלא צלחו. דר בן עמי החזירה אותי לאיזון בזמן קצר. אך לבד מן הטיפול האישי והמסור שהוכיח את עצמו. יותר מכל יחסה האישי החם והמרגיע שמהול בהרבה אכפתיות השיב לי את הבריאות .
דר בן עמי היא רופאה ללא פשרות. חכמה וקשובה. רופאה מזן אחר.
הגעתי אליה מותשת וחלשה ויצאתי עם שמחת חיים ולשגרה מלאה.
רופאה משכמה ומעלה שסייעה לי המון ע"י טיפול פשוט מדהים.

צ.ח., תל-אביב

אל דר' מירי בן עמי הגעתי לאחר שבדיקות הTSH שלי חזרו לא תקינות ולאור רצוני לתכנן הריון בקרוב. דר' בן-עמי התאימה לי תוכנית טיפול אישית שלקחה בחשבון את רצונותיי ואת מצבי הבריאותי. כבר בפגישה הראשונה הבנתי, וכך גם בהמשך הדרך, שדר' בן עמי היא לא עוד רופאה. המסירות והמקצועיות שבהן היא מטפלת בי והזמינות המלאה לכל דבר ועניין, זאת לצד אנושיות, רגישות ואכפתיות יוצאות דופן, גרמו לי להרגיש שאני בידיים הכי טובות שיכולתי לבקש. ממליצה לכל אישה שזקוקה להתייעצות או לליווי רפואי בענייני בלוטת התריס לפנות לדר' מירי בן-עמי.

נ.ג., קרית שמונה

הגעתי לדר' מירי משום שחיפשתי רופאה שמטפלת בהורמונים טבעיים זהים ביולוגית. כמו כן חיפשתי רופא-אדם שמבין כי נחוץ להסתכל על הבנאדם באופן הוליסטי, מעבר לחלוקה למומחים המקובלת ברפואה. דר' מירי מגשרת בין הרפואה התעשייתית לרפואה הטבעית וההוליסטית. בנוסף יש ערוץ פתוח וקשוב לתקשורת עם המשרד, והענות מהירה לפניות נחוצות.

בת-שבע, דרום

המרפאה לבריאות הורמונלית

צרי קשר עכשיו כדי להחזיר את הבריאות לחיים שלך.

מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

לקביעת פגישה

המרפאה לבריאות הורמונלית –
שר"פ פלוס
מוטה גור 4, פתח תקווה
מגדל קניון אבנת (הקניון הגדול),
קומה 9.
2022NCMP_Logo

במה אנו מטפלים?

תופעות גיל המעבר וקדם גיל המעבר

הפרעות בבלוטת התריס

השמנת יתר

כשל שחלתי מוקדם

ירידה בצפיפות העצם ואוסטאופורוזיס

פוריות אחרי גיל 35

בעיות בתפקוד המיני בגיל המעבר

דכדוך ודיכאון לאחר לידה